Doplňte svou výdrž odpočinkem
Když se probudíte, musíte hru spustit. Není čas něco připravovat. Nemůžete ukázat stoprocentní výkon fanouškům, kteří tráví čas a peníze návštěvou stadionu. “ V K-League nastřílel 96 gólů a 34 asistencí v 327 zápasech. Řekl veteránský útočník Yang Dong-hyun (Suwon FC). Harmonogram K-League 1 pro sezónu 2021 je přísnější než v předchozím roce. 12 klubů […]

Když se probudíte, musíte hru spustit. Není čas něco připravovat. Nemůžete ukázat stoprocentní výkon fanouškům, kteří tráví čas a peníze návštěvou stadionu. “ V K-League nastřílel 96 gólů a 34 asistencí v 327 zápasech. Řekl veteránský útočník Yang Dong-hyun (Suwon FC).

Harmonogram K-League 1 pro sezónu 2021 je přísnější než v předchozím roce. 12 klubů v K League 1 hrálo více než dva zápasy týdně poté, co 27. února odstartovala sezóna 2021. Kluby v 16 kolech FA Cupu hrají jen v květnu více než osm her.

Nejprve se od 22. června do 11. července bude konat skupinová fáze Ligy mistrů (ACL) AFC (Asijská fotbalová federace) kvůli Corona 19. V K-lize, včetně Daegu FC, která hraje off, se ACL účastní čtyři kluby. Jeonbuk Hyundai a Daegu zvládnou harmonogram ACL v Uzbekistánu, Ulsan Hyundai a Pohang Steelers v Thajsku.

Před ACL se bude také konat druhé kvalifikační kolo pro mistrovství světa v Kataru v roce 2022 v Asii. Korejský fotbalový tým pod vedením trenéra Paula Benta se sejde 31. května. Druhé kvalifikační kolo, které bylo kvůli Corone 19 odloženo na neurčito, se bude konat od 5. do 13. června.

Proměnné Corona by měly být zohledněny také v sezóně 2021. Pokud je během sezóny potvrzena koróna, musí být plán odložen nejméně o dva týdny.

Existuje příklad. V sezóně 2020 došlo k potvrzené Corona 19 v K-League 2 Daejeon Hana Citizen. Finální hra 2020 K-League 2 byla odložena o více než dva týdny. V sezóně 2021 potvrdil corona19 profesionální fotbalový tým FC Seoul a Chungnam Asan. Celkem 11 zápasů bylo odloženo.

Fotbalový funkcionář řekl: „Nebylo to bez diskusí o snížení počtu zápasů před začátkem sezóny 2021,“ a řekl: „Bylo obtížné postupovat v sezóně, jako je sezóna 2020.“

Předchozí funkcionář uvedl: „Největším problémem v sezóně 2020 byl pokles sponzoringu. Stalo se to, protože otevření bylo odloženo na neurčito a počet her se snížil. Stále je éra Corony. Do davu nelze dosáhnout. Pokud však hrajete 38 her normálně, 강남출장안마 můžete očekávat vyšší propagační efekt než v loňském roce. Nelze se vyhnout nevyhnutelné volbě. Zaměřili jsme se na minimalizaci rizika z Corony 19. “

Otevření K-League 1 v sezóně 2020 bylo 69. pozdě. Počet zápasů se snížil z 38 na 27 včetně závěrečného kola. Kromě toho K-League v sezóně 2020 odehrála většinu zápasů bez diváků kvůli Corona 19.

Nemůžete si sednout, protože je to těžké. Sportovci se snaží dosáhnout nejlepších výsledků i v přísnějším rozvrhu než jakýkoli rok. Nejdůležitější věcí, na které se hráči starají, je fyzická zdatnost.

Kapitán Incheon United Kim Do-hyuk řekl: "Moje rodné město je Namhae, Gyeongsangnam-do," a řekla: "Moje matka vyplní přílohy a pošle je." "Rýže s upřímnou matkou je požehnáním." Není snadné hrát více než dvě hry týdně. Všichni jsou však ve stejné situaci. Budu se snažit předvést nejlepší výkon. “

Obránce Daegu FC Hong Jeong-woon také řekl: „Tým věnuje plnou pozornost řízení stavu hráčů,“ řekl a řekl: „Máme přísnější harmonogram zápasů než jakýkoli jiný rok.“

Hráči také věnují více pozornosti fyzické kondici než obvykle. Snažím se jíst zdravé jídlo a odpočívat. Denní masáž a sauna. Jako profesionální hráč máte povinnost předvést nejlepší výkon v každé situaci. Daegu je zejména s těmi nejlepšími fanoušky K-League. Znamená to, že se budu snažit splnit očekávání fanoušků.

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다