10 milyona kadar kazanıyor ve faiz oranı yılda% 7,99 ~ 24.
Kredi kartı sahibinin kredisi için bir yer ayarladım. Ve her ürün için şartları birlikte kontrol edeceğim. Kredi kartınızı kullanmak ve kredi almak isteyenler için lütfen referans alın. Kredi kartı sahibinin kredi verebileceği ilk yer Hana Capital. Kredi kartınızı kullanmaya devam ederseniz, kredi kartı kredinizi zorluk çekmeden alabileceğiniz beklenir.Kredi ürünü, kullandığınız kredi kartı aracılığıyla krediyi inceler, […]

Kredi kartı sahibinin kredisi için bir yer ayarladım. Ve her ürün için şartları birlikte kontrol edeceğim. Kredi kartınızı kullanmak ve kredi almak isteyenler için lütfen referans alın.

Kredi kartı sahibinin kredi verebileceği ilk yer Hana Capital. Kredi kartınızı kullanmaya devam ederseniz, kredi kartı kredinizi zorluk çekmeden alabileceğiniz beklenir.
Kredi ürünü, kullandığınız kredi kartı aracılığıyla krediyi inceler, bu nedenle gecikmeden kullanmaya devam ederseniz, özel bir kısıtlama olmadan onay alabilirsiniz. Faiz oranı yıllık% 6,9 ila% 19.9 arasındadır ve mevcut süre dört yıla kadardır.
Maksimum 10 milyon kazanılan sınır ve geri ödeme sırasında maksimum% 2,15 komisyona sahip olmak dikkatli olun. Geri ödeme yöntemi eşit bir geri ödeme yöntemidir.

İkincisi, kredi kartınızı kullanma tarihiniz varsa kredi alabileceğiniz Lotte Capital. Bir yıldan fazla bir süre için başvuruda bulunma hakkınız var. Bir yıl boyunca bir performans kaydedseniz bile, ortada bir suçluluk kaydınız varsa, suçluluk dönemini performanstan dışlamanız gerekir.
Kolayca söylemek gerekirse, kredi kartınızı toplam 14 ay kullanıyorsunuz. Başka bir deyişle, bir yıldan iki aydan fazla bir süre olduğu için kredi kartı kredisi alabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ortada üç aylık bir gecikme kaydı varsa, son kazanç 11 aydır.
Maksimum olarak kabul edilebilecek sınır 45 milyon kazandı ve faiz oranı en düşük yılda% 10,5. Bireyin kredi derecesine bağlı olarak farklı şekilde uygulanır, 5 yıla kadar kullanılabilir ve geri ödeme eşit bir analitik bölünme yöntemidir. Ortada geri öderseniz,% 2,5'e kadar ücret ödemeniz gerekir.

İşte OK Tasarruf Bankası, kartın 폰테크 sınırı veya süresi önemli değil ve kredi taraması kullanım sonuçları ile yapılacaktır. Mobil krediler böyle yapıldığından, kendi adına bir cep telefonu olmalı, aksi takdirde borç vermek zor olabilir.
Kredi sınırı 1 milyon won'dan 50 milyon won'a kadardır ve faiz oranı yılda en düşük% 5,9 ila% 23,9'dur. Dönem üç aydan beşe kadar mümkündür, orta geri ödeme ücreti% 2'ye kadardır ve geri ödeme yöntemi eşit geri ödemedir.
Gerekli belgeler için bir kimlik kartınız var, bu yüzden bir kimlik kartınızı cep telefonunuzla göndererek gönderebilirsiniz.

Kredi kartı sahibinin kredisi, hem çalışanlar, işsizler, ev hanımları hem de serbest çalışanlar için bir yıldan fazla bir süredir mevcut olan BNK Capital'dir. Kredi kartını son üç ay içinde kullanmalı.
Kredi sınırı 10 milyona kadar kazanılır ve faiz oranı yıllık% 7,99 ila% 24'tür ve mevcut süre beş yıla kadardır ve ana oran eşit olarak ödenir. Ve ılımlı geri ödeme ücreti %2'ye kadar.

Daha sonra, Ajou Capital'de mevcut olan kredi kartı kredisi. İsim kartınıza sahip olmalısınız ve kullanım sonuçlarına sahip olmalısınız. Mobil veya İnternet üzerinden başvurabilirsiniz, bu yüzden yüz yüze ve ziyaretsiz kredi isteyenler için uygundur.
Kredi sınırı 2 milyon won'dan 45 milyon won'a kadar, faiz oranı yılda% 9,9 ila% 23,9'dur. Beş yıla kadar kullanılabilir ve geri ödeme ana geri ödemeye uygulanır. Ayrıca% 1,1'e kadar olan orta vadeli bir geri ödeme ücreti de var.
Kredi kartı sahibi kredi kartı sahibinin kredi verebileceği yerden hemen sonra kredi kartı sahibi
Bugün kredi kartı sahibinin kredi verebileceği yer hakkında kısa bir bilgim var ve ayrıntılı olarak bakarsanız, daha fazla ürün kontrol edebilirsiniz.Kredi kartınızı doğrudan bir kredi platformu olan Kredi Kardeşleri'nde ödünç alabilirsiniz. Lütfen mevcut koşullara uygun şirketleri seçebilirsiniz.

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다